Forum

Notifications
Clear all

Bližnje srečanje z resnico

Page 7 / 7

rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Topic starter  

ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Topic starter  

Moja osebnost: 1

V mojem telesu živita dve osebnosti ali duši.
Paranormalna duša mi omogoča, da ponovno živim v naslednjem fizičnem telesu.
Fizična duša pa je telesna duša, ustvarjena z rojstvom telesa.
Paranormalna duša citira ali opisuje moje posmrtno življenje, kar potem pišem na forumih.
Paronormalna duša zame izbere tudi fizična telesa, ki so v preteklosti.
Posmrtno ponovno življenje se zgodi samo v preteklosti in ne v prihodnosti!

ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Topic starter  

Energija je v bistvu neuničljiva , se samo preoblikuje in meša z drugimi viri energij. Da bi fizično telo delovalo in se gibalo rabi določeno energijo. Ko telo umre ta energija ne umre ,sprosti se v ozračje toda še vedno je v obliki oziroma poziciji , kot je delovala v telesu , vedno zavzema položaj in zapolnjuje prostor v ozračju v obliki sheme človeškega telesa.
Zaradi nepovezanosti , katero je imela v balončku fizičnega telesa se giblje neusklajeno in daje videz kot da je brezoblična meglica.
Ta energija v noči oziroma v temi deluje kot amtimaterijska energija in je vidna samo z IR svetlobo.
V svetlobi je nevidna , ker je osvetljena oziroma umazana z fotoni naravne ali umetne svetlobe.
Lahko trdim ,da je ta energija , ki premika človeško telo nekaj več ,kot le energija ,vodi sama sebe in se pojavlja , kot paranormalno nekdanje človeško bitje. 
Človek se v ozračju giblje tako kot se ; za paranormalno energijo pa , ko se sprosti iz fizičnega telesa , ozračje navadni breztežnostni vakum.

ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Topic starter  

Državljani Slovenije ; bližajo se volitve.

Da se rešite prihajajočega " fašizma in posledično suženjstva ,ter kovid prevare obkrožite "Resnica Zoran Stevanović. " Ne razpršite svoje glasove na nepomebne stranke, katere so že bile v parlamentu ali so že tam.
Vaša usoda je v vaših rokah !

ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Topic starter  

Moja reinkarnacija : Leto številka - 1964

Moja starost okoli 10 let . Hiša v kateri sem živel je imela številko Loka pri M. - 64.

Moja zavest oziroma duša je , kot velikokrat med spanjem odšla iz mojega telesa.

Nekega dne leta 1964, je moja duša med spanjem zapustila telo, sem naletel na staro potujočo dušo, ki se je napadalno zaletela v mojo dušo in se z njo pomešala.

Napadalna duša , je bila stara okoli 85 let , predno sem se prebudil je šla skupaj z mojo dušo v moje fizično telo.

Zdaj štejem 68 let in je napadalna duša še vedno v mojem telesu.
Moja duša je skupaj z prisiljeno dušo zdaj stara 153 let dušo in delava usklajeno.

Zadnje čase me med spanjem ta duša popelje nazaj v leto 1964 k hišni številki 64 , kjer opazujeva otroka , torej mene samega, in čakava , kdaj bo moja otroška duša med spanjem odšla iz telesa , da se lahko spet ponovno reinkarniram v svoje telo za novo življenje.

ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Topic starter  

ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Topic starter  

Odstranitev pokvarjenih človeških duš : - paranormalmateria -

Vsi ,ki sodelujete v genocidu nad človeštvom v opozorilo !
Vsi vodilni , ki ste odgovorni za genocid nad zemljani !
Vsi posamezniki , ki ste z injekcijo cepili prebivalce z sumljivo brozgo z ciljem , da zmanjšate število ljudi !
Vsi , ki ste kakorkoli sodelovali v genocidu !
Vaše duše in duše vaših otrok , vnukov oziroma nadaljne rodove bo doletela izobčenje iz možnega življenja po smrti.
Vse te vaše dušne entitete so ogrožene in bodo poslane v " vakum " vesolja , kot izobčene entitete za vse večne čase in ne bodo imele nobene možnosti ponovnega mešanja z energijami človeštva .
Verjemite , to je hujše od samega pekla !
Zato bodo poskrbel sam "antimaterdemon "
rudidur.

ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Topic starter  

" Arhivna niša " svetleči krog na nočnem nebu :

Zbirnik oplemenitenih ohranjenih človeških duš.
Tak zbirnik v velikosti 80 cm ; vsebuje 80 - 160 ohranjenih duš za ponovno reinkarniranje v človeško fizično telo.
Vsaka posamezna duša je v obliki paranormalne antimaterijske oblike in to je svetleči krog premera 10 cm. .
Ko se ti posamezni krogi združijo tvorijo krog arhivne niše.
Vsaka posamezna duša mora imeti v svojem zapisu svojo kodo v obliki poljubne slike , katero potem izrišejo na žitnih poljih ali travnikih našega planeta.
Z tem dejanjem sporočijo ostalim dušam ,da so se uspešno reinkarnirale v neko fizično telo in da bodo zdaj brisane iz arhivne niše.
Ta proces omogoča ohranjenim dušam , da živijo ponovno v fizičnem telesu v katerem " prevzamejo " in vodijo telo.

Nadaljevanje sledi :

ReplyQuote
Page 7 / 7
Share: