Forum

Notifications
Clear all

Bližnje srečanje z resnico

Page 6 / 6

rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Topic starter  

Sporočilo normalnim prebivalcem Planeta zemlja :

Paranormalna bitja so primorana ,da posežejo v življenje pokvarjenim ljudem , kot so prebogati posamezniki in " kovid - mafija " in to po vsem svetu.
Z mojim usmerjanjem bodo moji pomočniki po vsem svetu telesa teh pokvarjencev spremenili v reciklažno materijo , njihove entitetne duše pa izbrisali iz zgodovine človeštva.
Dejanja se začnejo takoj :
de. rudidur

ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Topic starter  

Čimprej ustavite pokvarjene degenerirance , kateri nas cepijo z strupom za podgane.

ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Topic starter  

Bill gates : sovražno delovanje proti človeštvu.
Obseg delovanja 100 milj.
sodba : smrt med spanjem z zadušitvijo.
Izvršitelj na mojo komando demon " ZOZO "
Čas : takoj
Naročnik : Kralj demonov ( rudidur)
Potpis: "Paranormaldemon"

ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Topic starter  

čLOVEŠKI UM URAVNAVA IN IZNIČI VSE ,KAR NE SPADA V TELO :

Ljudje ,ki ste se cepili ste šli zavestno v to , neglede na posledice ,katere bodo zaradi cepiva nastale ; šli ste na dopust, toda to ni svobodni dopust.Cepljenje za vsaki dopust pa postane strup za telo.
Odprite že enkrat oči ,kajti še vedno je čas ,da preživite tudi to "NANO "cepivo. (tudi znanstveniki ,ki so izumili kovid cepivo , tavajo v temi .) ( antimaterija ,preverjeno iz moje strani)
Človek lahko z pomočjo uma uravnava svoje telo in posledično izniči strup oziroma nano navlako ,katero so z sumljivim cepivom pridobili v telo.
Fizično telo je unikatno in se samo vzdržuje ,ne rabi kamikalij.
Farmacija se je začela njega dni z prodajo flaške navadne vode ,katera naj bi pozdravila vse tegobe telesa.
In danes je še vedno isto ,prodaja nepreverjenih tisočih kamikalij za človeško telo.
Torej ,farmacija dobesedno tava v temi. Koliko neštetih ljudi je umrlo zaradi vnosa teh kamikalij v zadnjem stoletju.

ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Topic starter  

Moja vrnitev iz pete dimenzije; moja oblika je entiteta antimaterije. Moja funkcija med dimenzijami je; Posrednik med življenjem in smrtjo. Ime mi je ; rudidur

ReplyQuote
Page 6 / 6
Share: