Forum

Notifications
Clear all

Bližnje srečanje z resnico

106 Posts
9 Users
0 Likes
6,755 Views
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
Topic starter  

Sporočilo normalnim prebivalcem Planeta zemlja :

Paranormalna bitja so primorana ,da posežejo v življenje pokvarjenim ljudem , kot so prebogati posamezniki in " kovid - mafija " in to po vsem svetu.
Z mojim usmerjanjem bodo moji pomočniki po vsem svetu telesa teh pokvarjencev spremenili v reciklažno materijo , njihove entitetne duše pa izbrisali iz zgodovine človeštva.
Dejanja se začnejo takoj :
de. rudidur


   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
Topic starter  

Čimprej ustavite pokvarjene degenerirance , kateri nas cepijo z strupom za podgane.


   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
Topic starter  

Bill gates : sovražno delovanje proti človeštvu.
lokacija : 47°37'18.63"S 122°15' 21.16"Z
Obseg delovanja 100 milj.
sodba : smrt med spanjem z zadušitvijo.
Izvršitelj na mojo komando demon " ZOZO "
Čas : takoj
Naročnik : Kralj demonov ( rudidur)
Potpis: "Paranormaldemon"


   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
Topic starter  

čLOVEŠKI UM URAVNAVA IN IZNIČI VSE ,KAR NE SPADA V TELO :

Ljudje ,ki ste se cepili ste šli zavestno v to , neglede na posledice ,katere bodo zaradi cepiva nastale ; šli ste na dopust, toda to ni svobodni dopust.Cepljenje za vsaki dopust pa postane strup za telo.
Odprite že enkrat oči ,kajti še vedno je čas ,da preživite tudi to "NANO "cepivo. (tudi znanstveniki ,ki so izumili kovid cepivo , tavajo v temi .) ( antimaterija ,preverjeno iz moje strani)
Človek lahko z pomočjo uma uravnava svoje telo in posledično izniči strup oziroma nano navlako ,katero so z sumljivim cepivom pridobili v telo.
Fizično telo je unikatno in se samo vzdržuje ,ne rabi kamikalij.
Farmacija se je začela njega dni z prodajo flaške navadne vode ,katera naj bi pozdravila vse tegobe telesa.
In danes je še vedno isto ,prodaja nepreverjenih tisočih kamikalij za človeško telo.
Torej ,farmacija dobesedno tava v temi. Koliko neštetih ljudi je umrlo zaradi vnosa teh kamikalij v zadnjem stoletju.


   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
Topic starter  

Moja vrnitev iz pete dimenzije; moja oblika je entiteta antimaterije. Moja funkcija med dimenzijami je; Posrednik med življenjem in smrtjo. Ime mi je ; rudidur


   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
Topic starter  

Alzheimerjeva bolezen : Demenca

Človekško bitje ; njegova zavest je antimaterijske paranormalne oblike in ni del fizičnega telesa , čeprav se ta oblika nahaja v telesu od rojstva in do smrti.
Fizično telo je samostojno in vodljivo samo z to antimaterijsko paranormalno obliko , drugače bi bilo telo brez zavesti.
Človeško bitje v spanju prehaja v peto dimenzijo , kjer se spanje preoblikuje v sanje.
Sam prestop zavesti v peto dimenzijo pomeni , da se zavest oddalji od fizičnega telesa.
Vrnitev zavesti nazaj v fizično telo pa poteka v obratni smeri.
Z starostjo fizičnega telesa se poveča tveganje , preklopa in medsebojne povezave telesa in zavesti.
V primeru da se zadnja povezava ne zgodi , ostane človek v stanju demence.
Povezava za to staro fizično telo se ne zgodi nikoli več.


   
ReplyQuote
(@mirhollio)
Active Member
Joined: 4 leta ago
Posts: 9
 

@rudidur Ni se ti izpolnila želja... Sicer pa nekomu želet smrt...Kolikor se potem razlikujemo da tega kar ga samega obtožujemo? LP


   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
Topic starter  

@mirhollio 

Nisem razumel tvojega posta, o čem govoriš !


   
ReplyQuote
(@mirhollio)
Active Member
Joined: 4 leta ago
Posts: 9
 

Nanaša se na Gatesa in Zozo. Morda pa sem narobe razumel... Vseeno sem fan tvojih objav, LP


   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
Topic starter  

Kdor dela proti človeštvu bo odstranjen.

Predno ga demon pokonča ga bo mučil v sanjah.

Lahko ,da je že mrtev ,samo pasti mora še.

 


   
ReplyQuote
(@mirhollio)
Active Member
Joined: 4 leta ago
Posts: 9
 

@rudidur lahko nekaj vprašam. Rekel si da ga bo demon mučil. V kakem kontekstu "demon" glede na to da je to bolj cerkveni izraz. Demon kot negativna entiteta.  Torej so resnični?


   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
Topic starter  

Človeška " osnovna " antimaterijska entiteta, katera vodi fizično telo in daje človeku zavest je :
Človeku podobna senčna oblika sive barve , višine okoli enega metra,
To obliko ima ,kadar se spoji z fizičnem telesom. Glavo ima podobno , kot prikazuje moja slika avatarja . Lahko pa tudi spremeni svojo obliko. Po peti dimenziji se premika ,kot okrogla svetleča prosojna svetloba premera 2 do 60 centimetrov.
Zaradi stikov z drugimi energijami oziroma deli duš in mešanja z njimi postaja vedno bolj "demonska " in njena reinkarnacija vedno bolj vprašljiva , oziroma , se ne more več vklopiti v fizično telo.
Njen cilj ni ostati v peti dimenziji, temveč se reinkarnirati v fizično telo tretje dimenzije in živeti življenje , toda ne more narediti kontakt priklopa.
Da , demoni obstajajo toda ne taki ,ki jih omenja cerkev ,ali pač.

 


   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
Topic starter  

Na sliki: snemanje nočne kamere

Slika prikazuje »arhivsko nišo« dokaj dobro ohranjene duše entitete, ki potuje po prostoru.
V tej sobi imam približno 100 lastnih videoposnetkov.
Če kdo želi, sem poslal slike pa tudi video.

Tako se začne prehod v drugo dimenzijo, kjer nato iz te svetlobe izstopi demon.


   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
Topic starter  

Aljaska:
Ženska, ki živi na Aljaski, je po poklicu slikarka.
Tam na drevesu je opazila manjša bitja, ki so skakala po vejah.
Drevesa so se po enem letu posušila. Risala je videna bitja.
Moja analiza je, da je bil v stiku z entitetami paranormalne oblike antimaterije.

Starodavne entitete obstajajo že od kamene dobe človeka in se niso razvile na evolucijski način.
So entitete, ki animirajo zavest fizičnih teles ali ljudi.
Občasno se reinkarnirajo v telo in začnejo voditi telo oziroma našo zavest.
Potujejo po arhivskih nišah, ki jih opisujem.

?resize=160%2C160

 

?resize=160%2C160
 

 

   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
Topic starter  

Človeška zavest : a - b

Vsako človeško bitje ima dve zavesti. Zavest človeškega fizičnega telesa je zaznavanje in vodenje telesa ; druga zavest , ki je tudi prisotna v tem fizičnem telesu pa je paranormalna zavest , katera se vklopi takrat , ko se človek znajde v razni depresiji , žalosti ali borbi za življenje ,ali zastrupitvi telesa.
Če ocenimo moč zavedanja , na primer : fizična zavest od nule - pa do 10 plus :
Paranormalna zavest pa od nule - pa do nasprotja 10 minus.
Ko človek spi se ta medsebojna tehnica med fizično in paranormalno zavestjo , kjer sta obe zavesti nekje na - nula minus in nula plus začnejo halucinacije , kjer telo začne sprejemati oziroma zaznavati tretjo fizično in peto paranormalno dimenzijo kot nerealno.


   
ReplyQuote
Page 6 / 8
Share: