Forum

Notifications
Clear all

Črna magija

5 Posts
3 Users
0 Likes
699 Views
(@duhovni)
Active Member
Joined: 5 let ago
Posts: 13
Topic starter  

Pred kratkim sem bral nekaj o črni magiji in ko sem raziskoval naprej, sem prišel do informacij, da je tudi v Slo tega kar precej. Ne vem pa, če je vsemu temu za verjet... našel sem celo nekega duhovnika, ki je s strani Vatikana v Sloveniji postavljen za eksorcista. 

Ima kdo kaj več informacij ali morda celo izkušnje?


   
Quote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
 

Eksorcist izganja tisto ,kar imajo v Vatikanu za sovražno, in kar Vatikan noče razumeti , ker je to izven njihovih okvirjev ,oziroma zavestno odklanjajo.

Eksorcist z svojim ravnanjem onemogoča prijazno  spontan stik med živim in paranormalno obliko vsakega posameznika.

Če mahaš z križem proti drugače mislečim in izganjaš nekaj ,kar ne razumeš je logično ,da tistega ujeziš in ga narediš za sovražnika.

Večji del črne magije  zavzema spoznanje in tipanje za življenje po smrti , ne življenje v nebesih, ker tam se konča Vatikan, temveč življenje v človeškem fizičnem telesu, kamor spada.

 

 

 


   
ReplyQuote
(@duhovni)
Active Member
Joined: 5 let ago
Posts: 13
Topic starter  

@rudidur

Tole si lepo napisal... hvala za odgovor. Torej ti ne bi magije delil na dobro in slabo, torej belo in črno? Jaz sem sicer bolj mislil na črno magijo, ki jo nekateri uporabljajo, da škodijo drugim ljudem.


   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
 

Črna magija iz paranormalne strani

Človeške osebe, ki iz sovražnosti ali užitka ubijejo sočloveka in pretirano tudi živali;
  Takšne ljudi ali morilce označujemo in ko prestopijo peto dimenzijo te duše, jo takoj razstavimo ali uničimo.


   
ReplyQuote
(@weltzumerr12)
Active Member
Joined: 1 leto ago
Posts: 12
 

Posted by: @rudidur

Črna magija iz paranormalne strani

Človeške osebe, ki iz sovražnosti ali užitka ubijejo sočloveka in pretirano tudi živali;
  Takšne ljudi ali morilce označujemo in ko prestopijo peto dimenzijo te duše, jo takoj razstavimo ali uničimo.

Razumem vašo zaskrbljenost glede črne magije.

 


   
ReplyQuote
Share: