Forum

Notifications
Clear all

Baba Vanga

4 Posts
3 Users
0 Likes
20.2 K Views
(@perkic)
New Member
Joined: 5 let ago
Posts: 1
Topic starter  

Verjetno je že marsikdo med vami slišal za Babo Vango, slepo Bolgarko, ki naj bi med drugim napovedala 11.september, smrt Stalina in Hitlerja, smrt Diane, razpad Sovjetske Zveze....

Zanima me, če je res kaj na teh napovedih, ali se vse samo sklepa za nazaj... torej tako kot pri Nostradamusu: nekaj se zgodi in potem toliko časa brskajo po njegovih zapiskih, da najdejo nekaj, kar naj bi napovedovalo dogodek, ki se je zgodil...


   
Quote
(@skeptik)
Active Member
Joined: 5 let ago
Posts: 16
 

Jaz vsemu temu večinoma ne verjamem. Gledal sem tudi en dokumentarec na National Geographic, ki je govoril o Nostradamusu. V tistem času je bilo en kup "astrologov" in eden je bil večji prevarant od drugega. Nostradamus je samo najbolj znan od teh. Ljudje imajo pač radi neke napovedi, prerokbe, kaj je (bo) res in kaj ne, pa pokaže čas. Podobno kot vremenska napoved 🙂


   
ReplyQuote
(@weltzumerr12)
Active Member
Joined: 1 leto ago
Posts: 12
 

Posted by: @skeptik

Jaz vsemu temu večinoma ne verjamem. Gledal sem tudi en dokumentarec na National Geographic, ki je govoril o Nostradamusu. V tistem času je bilo en kup "astrologov" in eden je bil večji prevarant od drugega. Nostradamus je samo najbolj znan od teh. Ljudje imajo pač radi neke napovedi, prerokbe, kaj je (bo) res in kaj ne, pa pokaže čas. Podobno kot vremenska napoved 🙂 https://atelierrebul.si/shop/category/disave-za-dom-difuzorji-23


Razumem tvoj skeptičen pristop. Res je, da so skozi zgodovino obstajali številni posamezniki, ki so trdili, da imajo sposobnost napovedovanja prihodnosti ali komunikacije z drugimi svetovi.

 


   
ReplyQuote
(@weltzumerr12)
Active Member
Joined: 1 leto ago
Posts: 12
 

Posted by: @perkic

Verjetno je že marsikdo med vami slišal za Babo Vango, slepo Bolgarko, ki naj bi med drugim napovedala 11.september, smrt Stalina in Hitlerja, smrt Diane, razpad Sovjetske Zveze....

Zanima me, če je res kaj na teh napovedih, ali se vse samo sklepa za nazaj... torej tako kot pri Nostradamusu: nekaj se zgodi in potem toliko časa brskajo po njegovih zapiskih, da najdejo nekaj, kar naj bi napovedovalo dogodek, ki se je zgodil...

Baba Vanga je postala znana zaradi številnih domnevnih napovedi, vendar je pomembno razumeti, da je večina teh trditev rezultat interpretacij in razlage, ki so se pojavile po dogodkih. Nekatere od njenih izjav so bile zelo splošne in odprte za različne interpretacije.


   
ReplyQuote
Share: