Forum

Notifications
Clear all

Bližnje srečanje z resnico

106 Posts
9 Users
0 Likes
6,761 Views
(@marcus)
Member Admin
Joined: 6 let ago
Posts: 34
 

@rudidur

Drugi del tvoje objave mi je jasen... se pravi, opazovanje samega sebe v različnih časovnih obdobjih. Na to temo sem enkrat gledal tudi en film (žal se ne spomnim naslova).

Kljub temu pa ne razumem povsem: če drži, da nekdo v npr. odrasli dobi brez telesa potuje v preteklost in gleda sebe v tistem času (npr. v otroštvu)... zakaj bi bil to dokaz, da nekdo istočasno živi v dveh, morda več obdobjih? V tvojem primeru bi opisano pomenilo, da ti živiš istočasno, ampak ne v istem, pač pa v dveh telesih, potuješ pa lahko do enega ali drugega v kateremkoli časovnem obdobju...

 


   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
Topic starter  

1.  Ko se človek rodi ima v sebi originalno dušo,katera ostane v telesu do konca življenja.Ko človek umre gre ta duša v peto dimenzijo.Ona postane v tej dimenziji kot " čokoladni bonbonček " za oplemenitene duše ,katere so že tam in se z temi bonbončki hranijo.

2.  Peta dimenzija teče vzporedno z našo dimenzijo zaznavanja ; je kot prozorna steklena ograja oziroma membrana. V tej dimenziji lahko duše umrlih fizičnih teles potujejo v preteklost ali prihodnost.

3.  moje telo ima dve duši , originalno in oplemeniteno dušo. Ta moja oplemenitena duša ima za sabo že več življenj.

Ko hodim iz telesa oziroma ta moja opl. duša hodi iz telesa po peti dimenziji. V tem mojem telesu pa ostane originalna duša, katera skrbi za funkcije telesa, ko nisem v njem.

Predno grem v 5. dimenzijo  blokiram originalno dušo z paralizo, da me počaka tam ko se vrnem.

4. Z tem najinem telesom operirava oba ,le ,da originalna duša sedi na zadnjem sedežu in prepušča meni voditi to telo.

5. Torej ,ko gledam svoje otroško telo v dobi otroka ,in v katerega se bom spet ponovno reinkarniral izgladam kot entitetni duh v obliki , kot je moj avatar.

6. Telo je eno , potovanje po 5.d. pa je v obliki antimaterije ,katera se lahko spreminja v vidno ali nevidno za človeško oko.


   
ReplyQuote
(@mirhollio)
Active Member
Joined: 4 leta ago
Posts: 9
 

@rudidur


Torej lahko potujes v preteklost? Pa samo zdajsnjo ali bolj oddaljeno. S tem mislim nekaj zivljenj nazaj? Zanima me tudi ali ves od kje izvirajo nase duse, od kdaj obstajajo. To je sicer bolj filozofsko vprasanje... 

 


   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
Topic starter  

Vsako potovanje v rasponu let je odvisno od seštevka reinkarnacij. 

Če umreš star 85 let imaš 170 let dolgo pot potovanja v časovna obdobja , ker se peta dimenzija premika v bodočnost , tretja dimenzija pa konstantno stoji ,kot temelj. Temu lahko prišteješ še čas ,koliko je otroško telo bilo staro ,ko si se reinkarniral.

Če si reinkarniran drugič imaš razpona v letih 340 let. Torej lahko od tega stoletja potuješ naprej v 24 stoletje.

V preteklost pa potuješ le do časa tvojega prvega rojstva.

Jaz sem bil nedavno približno 15 sekund v 25 stoletju.

Nove duše so vedno rojene skupaj z telesom , odvisno pa je kaj vsak posameznik dela z svojo zavestjo.

 

This post was modified 4 leta ago by rudidur

   
ReplyQuote
(@mirhollio)
Active Member
Joined: 4 leta ago
Posts: 9
 

@rudidur kako pa lahko ves koliko je stara cloveska dusa? 

In daj prosim, povej, kaksno je 25 stoletje. Jaz sem vedno verjel, da se nas bo zemlja do tedaj ze znebila, 🙂 

 


   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
Topic starter  

Nebo ni modre barve ampak oranžno rumene.

Oblaki so okrogli , glede na višino, kjer so  so nekje premera 500 m oziroma pol kilometra. So eden zraven drugega , vmes pa se vidi oranžno rumeno nebo. ( zdi se kot ,da so umetno narejeni )

Stavb kot so bloki in hiše - ni

Namesto tega so visoke stavbe v obliki šest kotnega silusa brez oken ; stavba je na vrhu manjšega premera kot spodaj; višina teh stavb je okoli sto metrov

Človek ,ki me je fotografiral je to naredil brez fotoaparata. Z obema rokama je z palcem in kazalcem naredil kvadrat in slikal ,videl sem samo svetli fleš ,ki je zasvetil.

Vprašal sem žensko v moji bližini kero leto je tu zdaj in kakšen denar uporabljajo pa mi je odgovorila ;

da je to petindvajseto stoletje ,denar ,ki ga pa uporabljajo pa je rumeni, naslednjo besedo pa sem preslišal.

Na koncu sem jaz padel na kolena  od veselja in rekel na glas " ne morem verjeti ,da res lahko potujem v prihodnost "

Po tem dejanju sem v momentu skočil nazaj v svoje telo in svoje stoletje..


   
ReplyQuote
(@skeptik)
Active Member
Joined: 6 let ago
Posts: 16
 

@rudidur

Berem tvoje objave, pa me zanima, kako si lahko prepričan, da vse to ni le plod tvoje domišljije oz. da niso vse le sanje. Na podlagi česa to veš?

 


   
ReplyQuote
(@mirhollio)
Active Member
Joined: 4 leta ago
Posts: 9
 

@skeptik tud jaz sem se to spraseval. Je pa res da berem gospodove obkave in ima zelo poglobljeno znanje... Kdo bi vedel. Mene pa dejansko zanima kako se bo prihodnost obnesla, oz. izgledala

 


   
ReplyQuote
(@marcus)
Member Admin
Joined: 6 let ago
Posts: 34
 

@mirhollio

@skeptik

Večina ljudi se ne zaveda, da obstaja še kaj drugega kot le fizična raven, ki jo zaznavajo s svojimi petimi čuti. Po drugi strani pa imamo ogromno prevarantov, ki služijo na ljudeh, ki jim je težko in slepo sledijo komurkoli in čemurkoli. 

Po mojem mnenju @rudidur s svojimi objavami počasi odstranjuje tančico področja, ki ga poznajo le redki. Ne glede na to, kaj napiše, pa bodo za večino to še vedno nebuloze, vredne posmeha. Peščica pa se bo ob branju zamislila in nekateri bodo vse objave prebrali večkrat in razmišljali o tem. Stvari so zagotovo mnogo večje, kot si mislimo.

@rudidur v imenu vseh uporabnikov spletne strani misteriji.eu, se ti zahvaljujem za to, da z nami deliš svoje znanje in izkušnje.

 


   
ReplyQuote
(@mirhollio)
Active Member
Joined: 4 leta ago
Posts: 9
 

@marcus neee, saj jaz nisem mislil bit nesramen boknedaj. Njegove objave sem sam veckrat prebral, moram priznati, da so nekatere stvari radikalne. Ampak, kot sem ze napisal. Deluje kot da zelo dobro ve kaj govori. Saj veste, malo zdravega skepticizma pa ne skoda... Skratka cakam, da goapod se kaj objavi, ker je zanimivo, predvsem pa tezko doumljivo, kar nam pove. Zanima me predvs njegovo preskakovanje v casu, za naprej, kot tuzdi za nazaj... Z vidika videnega in slisanega. 

 

Tako da, prosim, ne se jezit. Kar sem napisal sem napisal spostljivo, tudi tako mislim. Cakam da se g. @rudidur se kaj oglasi. 

 

Pa lepo nedeljo Vam zelim! 

 


   
ReplyQuote
(@marcus)
Member Admin
Joined: 6 let ago
Posts: 34
 

@mirhollio nihče se ne jezi. Napisal si lepo, spoštljivo objavo in niti slučajno ni bil moj namen te kritizirat, absolutno ne. Včasih pride kakšen mail, objava, v katerih je zaznati norčevanje... moj prvi odstavek v prejšnji objavi je letel na to. Sicer pa skušamo forum obdržati na nekem nivoju in se take objave po možnosti izločijo.

Tako da, kar tako naprej in tudi jaz upam, da od @rudidur še veliko izvemo 🙂

 


   
ReplyQuote
(@porocnik)
Active Member
Joined: 6 let ago
Posts: 7
 

@rudidur

Mene pa zanima, kako je možno potovati v prihodnost? In seveda v preteklost (kar bi sicer lažje dojel)?

Ali to pomeni, da "celoten čas" obstaja ves čas v vsakem trenutku? Če lahko potujem naprej in nazaj, potem lahko v tem trenutku potujem npr. 1 uro nazaj ali 1 uro naprej, kar bi pomenilo, da v tem trenutku, ko to razmišljam obstajajo vsi ti "časi"...

 


   
ReplyQuote
(@mirhollio)
Active Member
Joined: 4 leta ago
Posts: 9
 

@rudidur cakamo na porocilo. Jaz pa bi prosil za opis preteklosti ? 

 


   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
Topic starter  

Čutne zaznave pete dimenzije : 1

Človek ima napačno predstavo o svojem življenju , kot so čas ,zaznavanje svoje zavesti v budnem ali spečem stanju.

Časovno potovanje, oziroma zavestno potovanje po peti dimenziji . V tej dimenziji ne delaš načrtno v naprej , oziroma ne reagiraš čutno , delaš spontano glede na situacijo.
Ne moreš spreminjati zgodovine , ker si samo kot obiskovalec , lahko pa samo nekoga prestrašiš.
Zgodovino se spreminja za čas fizičnega življenja.

Sanje , se med spanjem razlikujejo na navadne sanje in sanje , katere se prelevijo v realne sanje. V teh realnih sanjah začne človek čutiti z čutili , kot so dotik z osebami predmeti ali energijami.

Preobrat se zgodi , kot da bi sceno pred sabo obrnil , in jo začel gledati iz zadnje strani. Toda ta scena iz zadnje strani je drugačnega izvora , " ta scena je zavest v peti dimenziji. "

Od tu naprej v 5. Dim. začneš spoznavati , da so stvari , katere vidiš ali prepoznaš , iz tvoje osebne zgodovine , ali glede na nerazpoznavno še ne videno sklepaš ,da so iz prihodnosti.

Vse , kar vidiš in občutiš niso neke vrste kratkotrajni sanjski prebliski.
Premiki in dejanja , dotiki, ki jih tam narediš so vsi od točke A do točke B.

Na tej strani tvoja zavest zna analizirati isto ,kot takrat , ko si v fizični dimenziji oziroma telesu.

Znam živeti v fizičnem telesu , ker sem že toliko star , živeti v peti dimenziji pa je zame isto , kot sem pred davnimi časi začel živeti ,kot otrok in spoznavati svet, ki ga mi vsi poznamo.

Nadaljevanje :

This post was modified 4 leta ago 3 times by rudidur

   
ReplyQuote
(@porocnik)
Active Member
Joined: 6 let ago
Posts: 7
 

@rudidur

izredno zanimivo pisanje. Lepo prosimo nadaljevanje....


   
ReplyQuote
Page 4 / 8
Share: