Forum

Notifications
Clear all

Nezemljani - NLP

19 Posts
7 Users
0 Likes
1,670 Views
(@alien)
Active Member
Joined: 5 let ago
Posts: 9
Topic starter  

Pred dnevi sem bil na Šmarni gori, od tam pa sem odšel, ko se je že precej temnilo. Šel sem po poti, ki gre do Spodnjih Pirnič in je potrebno iti čez travnik preden prideš do parkirišča. Bilo je jasno in ko sem bil že na dnu na travniku, sem na nebu sem zagledal 3 nenavadne majhne lučke, ki so bile ves čas postavljene v trikotnik. Bili so manjši premiki levo, desno, gor in dol, nato tudi vrtenje okoli osi in po minuti, dveh so lučke izginile. Poskusil sem jih slikati s telefonom, a se žal na slikah nič ne vidi (temno, zamegljeno). Sem tudi malo poznavalec ozvezdij, in to niso bile zvezde, prav tako ne sateliti ali kako letalo. Ne trdim, da so bili vesoljci, mi je bilo pa vseeno čudno. Ima morda kdo idejo, kaj bi to bilo oz. je morda kdo opazil kaj podobnega?

This topic was modified 5 let ago by Alien

   
Quote
(@leopold)
Active Member
Joined: 5 let ago
Posts: 7
 

Možno je marsikaj, od kakega odboja svetlobe, letala, vremenskih balonov.... je pa tudi povsem verjetno, da si res videl kaj nezemeljskega. Bilo bi namreč zelo egoistično misliti, da smo sami v celotnem vesolju oz. še huje, da smo najbolj razviti. Zagotovo obstajajo civilizacije, ki imajo plovila ali karkoli drugega, kar zgleda lahko tudi tako, kot si ti videl na nebu. Je pa težko karkoli dokazati...


   
ReplyQuote
(@teodor)
Active Member
Joined: 5 let ago
Posts: 10
 

Praktično nemogoče je, da bi tiste lučke, ki si jih ti videl, bili nezemljani. Zagotovo gre za povsem preprosto razlago nekega povsem naravnega pojava. Ne rečem, da poleg nas ne obstajajo še druga bitja nekje v vesolju, vendar če obstajajo, živijo tako kot mi na nekem planetu nekje milijone svetlobnih let daleč. Na internetu se najde ogromno zgodb in slik, vse pa imajo eno oz. dve skupni lastnosti: zgodbe so za lase privlečene, slike so pa vse po vrsti zamegljene. Danes, ko ima vsak pri sebi bolj ali manj zmogljiv fotoaparat na telefonu, bi v primeru, da bi nezemljani res obiskovali Zemljo, obstajalo nešteto dobrih slik, tako kot za marsikatere druge pojave in dogodke, ki jih ljudje objavljajo npr. na FB.


   
ReplyQuote
(@alien)
Active Member
Joined: 5 let ago
Posts: 9
Topic starter  
Posted by: teodor

Praktično nemogoče je, da bi tiste lučke, ki si jih ti videl, bili nezemljani. Zagotovo gre za povsem preprosto razlago nekega povsem naravnega pojava. Ne rečem, da poleg nas ne obstajajo še druga bitja nekje v vesolju, vendar če obstajajo, živijo tako kot mi na nekem planetu nekje milijone svetlobnih let daleč. Na internetu se najde ogromno zgodb in slik, vse pa imajo eno oz. dve skupni lastnosti: zgodbe so za lase privlečene, slike so pa vse po vrsti zamegljene. Danes, ko ima vsak pri sebi bolj ali manj zmogljiv fotoaparat na telefonu, bi v primeru, da bi nezemljani res obiskovali Zemljo, obstajalo nešteto dobrih slik, tako kot za marsikatere druge pojave in dogodke, ki jih ljudje objavljajo npr. na FB.

Praktično nemogoče je, da v vsem širnem vesolju ne bi bilo tako manj kot tudi bolj razvitih bitij od nas. Verjemi, da tudi na Zemlji obstajajo informacije in marsikaj takega, o čemer se nam niti ne sanja.


   
ReplyQuote
(@jesen)
New Member
Joined: 5 let ago
Posts: 1
 

Osebno zelo močno dvomim da smo v vesolju sami, je pa zelo težko predvidevati kaj in kako zgledajo še ti drugi. Nam današnja tehnologija še ne zagotavlja premagovanje izredno velikih razdalj, zato tisti, ki bi se pa lahko k nam pripeljal bo imel precej višjo razvito tehnologijo, med njo bo spadala tudi posebna varnostna zaščita, ki na nek način preprečuje, da bodo kar tako opaženi. Preden tudi bi prišli, bi nas najprej že tako na daleč dodobra spoznali. Verjamem pa, tako kot pravi Alien, da na zemlji obstajajo informacije in marsikaj takega, o čemer se nam ne sanja in nam tudi ne želijo povedati.


   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
 
Posted by: Alien

Pred dnevi sem bil na Šmarni gori, od tam pa sem odšel, ko se je že precej temnilo. Šel sem po poti, ki gre do Spodnjih Pirnič in je potrebno iti čez travnik preden prideš do parkirišča. Bilo je jasno in ko sem bil že na dnu na travniku, sem na nebu sem zagledal 3 nenavadne majhne lučke, ki so bile ves čas postavljene v trikotnik. Bili so manjši premiki levo, desno, gor in dol, nato tudi vrtenje okoli osi in po minuti, dveh so lučke izginile. Poskusil sem jih slikati s telefonom, a se žal na slikah nič ne vidi (temno, zamegljeno). Sem tudi malo poznavalec ozvezdij, in to niso bile zvezde, prav tako ne sateliti ali kako letalo. Ne trdim, da so bili vesoljci, mi je bilo pa vseeno čudno. Ima morda kdo idejo, kaj bi to bilo oz. je morda kdo opazil kaj podobnega?

Lep pozdrav Alien ,danes sem se včlanil v ta forum in dobro vem,kaj si videl.

Ker sem še nov boš moral malo počakati na odgovor, da se vsi med seboj malo bolj spoznamo.

This post was modified 5 let ago by rudidur

   
ReplyQuote
(@alien)
Active Member
Joined: 5 let ago
Posts: 9
Topic starter  

@rudidur

Torej si tudi ti že videl kaj takega? Od pomladi naprej sem še večkrat šel na isto mesto, vendar nisem lučk nisem videl nikoli več.... je morda kakšen način, da to vidiš? Je morda stopnja zavesti tista, ki ti to omogoča? Razmišljal sem o tem, ker sem nekje (ne vem več kje in kdaj) slišal, da se moraš sprostiti, v bistvu meditirati in potem lažje vidiš bitja, ki naj bi bila v drugem... kako bi rekel, v drugi stvarnosti, višje v zavedanju.... ne vem, morda sem zdaj malo preveč zašel, me pa to področje zelo zanima.


   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
 

Alien:

Svetleči krogi prihajajo iz pete dimenzije in so vidni vsem ,ki so trenutno na pravem mestu in času.

To so shranjevalniki oziroma zbiratelji naših človeških posmrtnih duš in so pri prehodu v našo tri dimenzijsko 

zaznavanje vidni zaradi neke vrste trenja.  ; jaz te kroge imenujem " arhivne niše " .So premera 50 - 60 cm

s spreminjajočo  obliko , v petih sekundah prepotujejo 100KM dolgo razdaljo. Opaženi so po vsem svetu.

Ti zbiralniki pridejo v našo dimenzijo zato ,da poiščejo mlado človeško telo in se eden od njih reinkarnira v to telo ,takrat ,ko oseba tega telesa globoko spi in je njegova duša za trenutek izven telesa.

Taki uspešni primeri reinkarnacije so v razmerju 1  :  10 000 000. Lahko pa tudi več ,le da človek tega ne spozna vse do konca svojega življenja.

Tako reinkarnacijo sem doživel osebno leta 1964 in spoznanje tega ,kar trdim sem spoznal šele v kasnejših letih življenja. Eden takih krogov sem nekoč bil jaz, ki sem se potem združil z otrokovo dušo ,ki je med spanjem bila izven telesa ,in vam zdaj to pišem.

Vse to nima popolnoma nobene veze z katerokoli religijo oziroma vero al ibitji iz galaksije.

 

 

 

 

This post was modified 5 let ago 2 times by rudidur

   
ReplyQuote
(@teodor)
Active Member
Joined: 5 let ago
Posts: 10
 

Mislim, da vsi skupaj malo pretiravate. Imate kak dokaz za vse, kar trdite? Youtube je poln tega, ampak je verjetno vse fake. Tisti, ki dejansko vedo, kaj se dogaja, tega ne pišejo.


   
ReplyQuote
(@alien)
Active Member
Joined: 5 let ago
Posts: 9
Topic starter  

@rudidur

Eno vprašanje: si ti morda tisti rudi (morda je le ime podobno..., morda je bilo drugačno), ki je bil prisoten tudi na misteriji.net?

Veš, česa ne razumem.... teh dimenzij. Dobro... 3 so jasne; je četrta čas ali kaj drugega? Kaj v bistvu je peta dimenzija? In koliko jih je?

Če torej vidiš nekaj iz pete dimenzije.... ali to pomeni, da si v tistem trenutku tudi ti tam?


   
ReplyQuote
(@duhovni)
Active Member
Joined: 5 let ago
Posts: 13
 

Tudi jaz bi se vključi v tale pogovor, ker me zelo zanima ta tematika. Rudidur: praviš, da si se reinkarniral leta 1964 - ali to pomeni, da si se takrat rodil? Sklepam, da želiš povedati, da smo se vsi ljudje na Zemlji pojavili na tak način, le da se eni tega zavedajo, velika večina pa ne. Ali prav razumem?

Kar se religije tiče, mi je jasno, da to nima nobene veze s tem 🙂


   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
 

Nihče ničesar ne ve ,zato pa tudi ne more nič napisati, ne da nečejo.

Da ne omenjam Youtube ima nekaj par videjev ,ki so resnični ,ker pa nič ne vedo tavajo v megli.

Vse ,kar sem do sedaj napisal po forumih je moj avatar potrdilo da pišem jaz. V peti dimenziji izgledam tak ,kot je moj avatar.

 


   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
 
Posted by: @duhovni

Tudi jaz bi se vključi v tale pogovor, ker me zelo zanima ta tematika. Rudidur: praviš, da si se reinkarniral leta 1964 - ali to pomeni, da si se takrat rodil? Sklepam, da želiš povedati, da smo se vsi ljudje na Zemlji pojavili na tak način, le da se eni tega zavedajo, velika večina pa ne. Ali prav razumem?

Kar se religije tiče, mi je jasno, da to nima nobene veze s tem 🙂

 

Živel sem že eno prejšnje življenje in se kot duh vrnil v naslednje človeško telo. Človeško , ali katero koli življenje ne živi v novo prihodnost , ko si živ se tvoje staranje odvija v preteklost. Vzporedno ,pa ob naši zaznavi teče tudi čas ,kateri gre v prihodnost. To pomeni ,kot da se pelješ z vlakom in osmimi vagoni v prihodnost ,rodil si se v prvem vagonu in se med vožnjo premikaš  nazaj po vagonih iz prvega proti osmemu. Lokomotiva gre v bodočnost ,človeško staranje pa v preteklost. Ljudje so za paranormalne oplemenitene duše samo reprodukcijski materijal za vstop v tretjo dimenzijo ,kar potrebujejo nadgradnjo svojega večnega življenja. Reinkarnacija se zgodi vedno v telo staro 8-10 let in kot otrok ta vstop zaznaš. Obstaja dimenzija 3 D  to je naša ,ko živiš življenje. Četrta dimenzija obsega časovno zaznavo. Peta dimenzija pa obsega našo posmrtnost v paranormalnem zaznavanju.

 

 

 

 
 
 
Številka 1 = rojstvo bitja
Številka 2 = življenje bitja
Številka 3 = Zadnji dnevi življenja - starost
Številka 4 = časovna plast duše
Številka 5 = čas za pripravo reinkarniranja
 
Krogi -1-2-3- trodimenzionalno zaznavanje
Niše -4-5-    arhivna niša pete dimenzije
This post was modified 5 let ago by rudidur

   
ReplyQuote
(@alien)
Active Member
Joined: 5 let ago
Posts: 9
Topic starter  

@rudidur

Koliko je dimenzij? Predvidevam, da se s peto ne konča. Drži?


   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
 
Posted by: @alien

@rudidur

Koliko je dimenzij? Predvidevam, da se s peto ne konča. Drži?

Čutne zaznave duše kot bitja : 3D   4D   5D (  vse ostalo je plod človeške fantazije )
 
Štiri D obsega časovno plast vseh treh dimenzij
Tri D svet:
 
Strah
bolečina
nagon
smrt
 
Peti svet D:
 
brez časovne omejitve - (večnost )
svoboda gibanja (brez ovir in meja)
energijski stik
poseganje v fizična bitja ( njihovo energijo )
možna večna obnova sorodne energije (ljudje umirajo )
reinkarnacija
Zavedanje matične celice (zavest )
This post was modified 5 let ago by rudidur

   
ReplyQuote
Page 1 / 2
Share: