Forum

Notifications
Clear all

Gradovi, kjer straši

5 Posts
3 Users
0 Likes
1,684 Views
(@duhovni)
Active Member
Joined: 5 let ago
Posts: 13
Topic starter  

Zdravo, sem vesel, da imamo spet podoben forum, kot smo ga že imeli in ga zelo pogrešam.... upam, da se tudi tukaj razvijejo tiste prave debate 🙂

V glavnem, že nekaj časa berem o duhovih oz. njihovem obstoju. Zanima me predvsem njihovo pojavljanje v gradovih oz. kakih drugih podobnih krajih. Ljudje rečejo, da tam straši... slišal sem, da naj bi strašilo na gradu Strmol, pa Pišece.... 

Kaj menite o tem? Bil sem tam, a ničesar nisem ne videl, ne zaznal...


   
Quote
(@pikica)
New Member
Joined: 5 let ago
Posts: 4
 

Prikazovanja duhov oz. "strašenje" kot praviš, se ponavadi dogajajo na krajih, kjer so se zgodile nasilne smrti, zlorabe ali kaj podobnega. Določene duše enostavno ne morejo zapustiti tega sveta in ostanejo ujete iz različnih vzrokov. Duhovi oz. ostanki energij so prisotni tudi na pokopališčih in bolj dovzetni ljudje jih lahko tudi začutijo.

Sicer pa imajo npr. naši gradovi tako dolgo zgodovino, da se je povsod marsikaj dogajalo.


   
ReplyQuote
(@pikica)
New Member
Joined: 5 let ago
Posts: 4
 

Obstajajo ljudje, ki jih imenujemo mediji in imajo sposobnost komuniciranja z dušami. Tukaj je npr. nekaj o tem:  https://www.24ur.com/novice/slovenija/pogovarjajo-se-s-pokojnimi-dusami.html


   
ReplyQuote
(@skeptik)
Active Member
Joined: 5 let ago
Posts: 16
 

Lahko kdo pove dejansko resnično zgodbo o doživetju videvanja duhov? Vedno so samo neke zgodbe, ki se jih ne da preveriti in včasih neke nejasne slike....


   
ReplyQuote
(@duhovni)
Active Member
Joined: 5 let ago
Posts: 13
Topic starter  

@skeptik

Vprašanje je zdaj, kaj je resnična zgodba in kaj ne. Ali je to, kar nekdo pove, res ali ne? Lahko si je izmislil, lahko pa je nekaj dejansko doživel, vendar se je vse dogajalo le v njegovi glavi oz. domišljiji.


   
ReplyQuote
Share: