Forum

Notifications
Clear all

Bližnje srečanje z resnico

106 Posts
9 Users
0 Likes
6,750 Views
(@alien)
Active Member
Joined: 5 let ago
Posts: 9
 

@duhovni

To o čemer se pogovarjate, so v resnici paralelni svetovi ali paralelna (vzporedna) vesolja. Iz tega izhaja tudi mandelin učinek. Nekaj o tej izredno zanimivi temi: http://www.goodlifestyle.si/mandelin-ucinek-vzporedne-realnosti/


   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
Topic starter  

@marcus

Astralno potovanje ? Ta definicija mi ni prav všeč, to ni potovanje. Na spletu najdeš veliko bedarij.

Bolje rečeno je prebujanje v vzporedni dimenziji.

Prebujanje v vzporedni dimenziji lahko človek doseže le, če je povezan med svojo prirojeno dušo in svojim entitetnim bitjem ,kateri izvira iz paranormalmaterije pete dimenzije.

To bitje pa moraš skozi življenje spoznati.

 


   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
Topic starter  

@duhovni

Jaz sem antimaterijsko bitje ,ki hodi neovirano skozi zid , ali v fizično telo ; moje trenutno telo pa to ne zmore.

Mislim ,da izkustva ne moreš doseči z meditacijo.

Paralelni svet ,kot v neki drugi vzporedni obliki tudi ne obstaja.

Obstaja samo oblika ,kot je neskončna krožna " sedanjost " Pri aktivaciji nekega novega bitja pa se z razdeli na dve smeri ,kot so preteklost in prihodnost.

 


   
ReplyQuote
(@duhovni)
Active Member
Joined: 6 let ago
Posts: 13
 

@rudidur

Tega pa zdaj ne razumem... v prvem postu si napisal, da gre pri astralnem potovanju za prebujanje v vzporedni dimenziji, v drugem postu pa si to zanikal (s stavkom, da paralelni svet, kot v neki vzporedni oliki ne obstaja).

Iz strani https://www.aura.si/zivite-zavedno/ sem vzel en stavek, ostalo si vsak lahko prebere na objavljenem naslovu: "Več bo nenavadnega dogajanja pa tudi bolj se bomo povezali z vzporednimi svetovi in svojimi dvojniki v vzporednih svetovih."

Res bi rad razumel... ali torej obstajajo moji dvojniki v drugih vzporednih svetovih?

Praviš, da tvoje trenutno telo ne zmore hoditi skozi zidove. Gre torej za to, da si trenutno v podobi človeka, tako kot mi vsi? Telo nikogar ne zmore hoditi skozi zidove, če pa se premakneš v astralni svet, je pa torej možno.... ponoči ko spiš ali namerno s povzročitvijo "astralnega potovanja" ali pa potem, ko umreš... Ti to lahko počneš kadarkoli, ker si spoznal svoje entitetno bitje?


   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
Topic starter  

@duhovni

Vzporedna dimenzija od naše fizične dimenzije je peta dimenzija, to območje se nahaja v tako imenovani "sedanjosti " in se giblje vzporedno z našim bitom in to v nasprotno smer.

Sedanjost je dimenzija ,katero, fizično bitje ne zaznava. Vsaka pretečena sekunda življenja poteka iz prihodnosti v

preteklost.

Naše življenje teče v smeri preteklosti ne v smeri prihodnosti.

V mojem telesu sta dve zavesti , zavest katera je del fizičnega telesa že od rojstva in moja entitetna zavest katera vodi telo ; fizična telesna zavest sedi nekje v ozadju možganj oziroma na zadnjem sedežu tega najinega fizičnega telesnega robota.

Ko bo moje telo umrlo se bom preselil v novo mlajše otroško telo in nadaljeval naslednje življenje, ker me ne more nihče ustaviti.

Paralelni svet ,v katerem imaš svojega dvojnika ne obstaja.

 

 

 

This post was modified 4 leta ago by rudidur

   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
Topic starter  

Kategorija v obliki demona:

Videz duha v obliki sprehajalca s pasjo glavo spada v vrsto entitet, ki so po volji dobile antimaterijsko obliko mrtvega psa.
Do tega pojava pride, ker so pasje duše preveč navajene na svojega lastnika.
Ko pes umre, se njegova duša običajno spaja s človeško bitjo, ko gre v spanju v astralni izhod.
Toda po smrti osebe ima njegova duša del pasje antimaterije in ta oseba se ne more reinkarnirati in zato plaši v okolici, kjer so ljudje običajno v bližini.


   
ReplyQuote
(@teodor)
Active Member
Joined: 5 let ago
Posts: 10
 

@rudidur

živali torej tudi imajo dušo? Kaj pa rastline?

Če to drži, je razumljivo, da se pojavljajo tudi kot duhovi...

Se torej duša, ki je v nekem življenju reinkarnirana kot človek, v naslednjem življenju lahko rodi kot živali ali rastlina? In obratno?

Če ja, je to lahko katerakoli žival? Tudi npr. žuželka?

Mogoče malo pretiravam, vendar vseeno...


   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
Topic starter  

Duša človeka je unikatna. Delno je tudi v tej duši človeka vsega po malo, toda zaradi tega se ne more reinkarnirati  v žival ali rastlino, ker se povezava z dušo ne zgodi, zato ,ker prevladuje osnova ,katera izvira iz človeške antimaterije.

Vsak človek ima v sebi malo živalskosti ali pa tudi nekaj čutil ,kot jih ima rastlina.

 

 


   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
Topic starter  

Neuničljiva oblika inteligentnega bitja:

Tam kjer se v vesolju aktivira nova svetloba, se antimaterija spremeni v materijo in s tem se začnejo zanetki oziroma tvorbe novih fizičnih bitij. Takoj , ko se neko bitje rodi, s staranjem takoj umira.
Obstaja veliko vesolja , v katerem ni svetlobe, in tudi tam v temi obstaja večno življenje v nam neznani obliki.
Toda ta neznana oblika je zelo podobna naši paranormalni obliki, ki je še ne poznate.


   
ReplyQuote
(@marcus)
Member Admin
Joined: 6 let ago
Posts: 34
 

@rudidur

V enem od prejšnjih objav si pisal, da svetloba ubija.... oziroma, da človeško telo zaradi izpostavljenosti svetlobi zboli in umre. To se sklada s tvojo zadnjo objavo, ko pišeš, da obstaja del vesolja, kjer ni svetlobe in da tam obstaja večno življenje... pač v nam neznani obliki.

Kako naj si potem razlagamo splošno znana dejstva o dobrodejnih učinkih sončne svetlobe... od D vitamina naprej? In zakaj nekateri ljudje, ki prakticirajo solarno jogo dosežejo večjo vitalnost telesa?


   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
Topic starter  

@marcus

To , kar si navedel so samo nianse za osebno zadovoljitev in počutje.

To nikakor ni večno življenje.


   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
Topic starter  

Morgellonova bolezen : 1

Pol stoletja se že ukvarjam z vodenjem " nano roboti , oziroma nano tehnologijo " katero uporabljam za zdravljenje fizičnega telesa.
Ko hodim iz telesa sem v paranormalni obliki kot duh. Ko čakam v zasedi na druge prisotne entitetne oblike si redno čistim odvečna " nano vlakna " iz moje strukture večinoma iz predela ustne votline.

Ljudje kjer koli na svetu , ki imajo " morgellonovo bolezen so imeli nekakšen stik z duhom , kateri je šel samo skozi njihovo telo in pustil v njih sled katera se zaradi obrambe fizičnega telesa samodejno izloči skozi kožo.
Brez osnovne povezave celote se ta vlakna ne morejo razvijati in ne preživijo.
Ta vlakna povezujejo entitetno dušo z fizičnim telesom , da lahko nadaljuje življenje kot fizična oseba.

 


   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
Topic starter  

Paraliza med spanjem : 2

Da malo objasnim. Spanje je neke vrste kontrolirana paraliza.
v tem stanju se telo lahko premika in obrača , telesne funkcije pa delujejo samostojno.

Kadar sanjaš , da si v svoji sobi ali prostoru in vidiš sebe , kako ležiš , se nahajaš v paranormalni dimenziji.
Zavedanje , da vidiš sebe pomeni , da si kot lastna entiteta izven svojega telesa.
V tem primeru nisi skoraj nikoli sam. Vedno so prisotne druge entitetne oblike ; tvoje telo pa se ne more premikati vse do tedaj , ko se vrneš nazaj v telo.
( kako se moraš obnašati v primeru srečanja z drugimi entitetami , bom pisal v naslednjih postih)
V slučaju ,da se prebudiš v postelji in se ne moreš premikati , pomeni da si se prebudil še pred vstopom oziroma vrnitve tvoje entitete v tvoje telo in jo lahko tudi vidiš. To je stanje in se imenuje paraliza prebujanja.
( to dosežeš z miselnim impulzom ko si še v Paranormalni obliki. Tudi ,ko si izven telesa lahko z mislimi nadzoruješ svoje telo.)

Vedno lahko nadzoruješ svoje spanje , še predno zaspiš. Ko razumeš ,kaj se dogaja med spanjem si vedno tisti , ki določa kaj se bo zgodilo.


   
ReplyQuote
(@duhovni)
Active Member
Joined: 6 let ago
Posts: 13
 

@rudidur

Zelo zanimivo. Res. Če sem izven svojega telesa, lahko vidim svoje telo... razumem

Zanima pa me naslednje:

Če se prebudim in se ne morem premikati, torej moja entiteta še ni v telesu... pišeš, da jo lahko vidim.... s telesnimi očmi? Kje je torej zavest? Če je v entiteti, ki je še zunaj telesa, kako bi se lahko zavedal, da jo gledam iz fizičnega telesa? Če je zavest v telesu, bi pa to pomenilo, da je ločena od entitete....


   
ReplyQuote
rudidur
(@rudidur)
Trusted Member
Joined: 5 let ago
Posts: 95
Topic starter  

@duhovni

Ja ,lahko vidiš svojo entitetno obliko.

To pomeni ,da imaš v sebi tudi prirojeno dušo ,katera je podrejena tvoji entitetni obliki in ona to vidi z telesnimi očmi..

Vprašanje je v kateri dobi odraščanja se je polastila tvoje prirojene duše in telesa.

Če pa je šel novi duh oziroma nova entiteta v tvoje telo ,pa tega ne boš videl.

Običajno vidiš samo svojo ,ker sodeluje z tvojo zakrnelo dušo oziroma zavestjo.


   
ReplyQuote
Page 2 / 8
Share: