Forum

Notifications
Clear all

Kanaliziranje

15 Posts
6 Users
0 Likes
549 Views
(@teodor)
Active Member
Joined: 5 let ago
Posts: 10
Topic starter  

Zadnje čase, sploh na youtube kanalih, opažam veliko nekih medijev, ki kao kanalizirajo sporočila od nekje iz vesolja. Ali gre tu za natege ali je vmes mogoče res kdo, ki dejansko prenaša neka sporočila od drugih... ne vem... civilizacij? Ima kdo kakšno dejansko izkušnjo, ki bi to potrdila?


   
Quote
(@skeptik)
Active Member
Joined: 6 let ago
Posts: 16
 

Moje mnenje je, da se tisti, ki to resnično obvladajo, ne kažejo na youtubu... mislim, da je večina teh na youtubu nateg


   
ReplyQuote
(@katka)
Active Member
Joined: 3 leta ago
Posts: 7
 
Posted by: @skeptik

Moje mnenje je, da se tisti, ki to resnično obvladajo, ne kažejo na youtubu... mislim, da je večina teh na youtubu nateg

 Če komu kaj prav pride, jaz sem našla tele <a href=" removed link " target="true">CBD cvetove s katerimi sem doživela izkušnjo kanaliziranja

This post was modified 3 leta ago 3 times by Katka

   
ReplyQuote
(@marcus)
Member Admin
Joined: 6 let ago
Posts: 34
 

@katka

program je avtomatsko zbrisal tvoj link, mislim pa, da bi lahko koga zanimalo. Zato bi te prosil, če lahko še enkrat objaviš napisano in zdaj ne bi smelo biti težav pri objavi 🙂

P.S. Si morda tista Katka, ki je bila prisotna na MIP (misteriji.net)?


   
ReplyQuote
(@katka)
Active Member
Joined: 3 leta ago
Posts: 7
 

@marcus Hey.

No ja, želim sporočiti, da sem, če komu kaj pride prav, našla CBD konopljine cvetove s katerimi sem doživela izkušnjo kanaliziranja. Voda, sama voda.

 

@marcus am, sem Katka in sem bralka in občasna forumistka MIP-a.


   
ReplyQuote
(@teodor)
Active Member
Joined: 5 let ago
Posts: 10
Topic starter  

@katka Zanima me več o tvoji izkušnji... Lahko kaj napišeš?


   
ReplyQuote
(@duhovni)
Active Member
Joined: 6 let ago
Posts: 13
 

@katka Tudi jaz bi rad vedel, kako si doživela izkušnjo. Kako si pa določila količino cvetov?


   
ReplyQuote
(@katka)
Active Member
Joined: 3 leta ago
Posts: 7
 

@teodor Ja, lahko.

Gre za to, da meni osebno CBD zelo pomaga za učinkovitejše sproščanje ali pa odpravljanje določenih blokad, ki so se mi nabrale skozi življenje. Blokada je lahko tudi trenutna. Blokada se mi je začela kazati, da nisem bila inspirirana oziroma nisem imela moči za sprotno življenje, nekako če uporabim besedo, sem potrebovala kanalizacijo, torej se povezati s stvarnikom, z nitko, se ponovno uglasiti in uzvočiti.

Veliko sem se preizpraševala ali obstaja kakšno orodje in pripomoček, k hitrejšemu dosegu cilja. Nekako me je pot pripeljala, do cbd konopljinih cvetov . Reci piši. Po prebranih člankih, sem se odločila, da zadevo sprobam. In ja delovalo je.

 

Je pa to zelo individualna izkušnja in nanjo se je toplo priporočam, dobro pripraviti, torej si ustvariti varno okolje, izdelka ne uporabljati za bega pred realnostjo, ravno nasprotno, uporabi ga, ko želiš ponovno zavibrirati z vesoljsko struno.

 

Sem bila dovolj izčrpna?

 

This post was modified 3 leta ago by Katka

   
ReplyQuote
(@katka)
Active Member
Joined: 3 leta ago
Posts: 7
 

@duhovni Izkušnja je bila poztivna, saj sem se obkrožla z ljudmi, ki jih zaupam, tako sem vedala, da karkoli se bo zgodilo bo vse v redu. Prepustila sem čutiti in to tudi izraziti popolnoma vse.

 

Bi pa rada opozorila, da substance ne izkoriščamo. Naj bo vaše vodilo: use it do not abuse it!

 

Količino sem določila sama brez predizkušenj. Moje vzorec količine je bil noht mezinca. Nekateri rabijo več nekateri rabijo manj. Odvisno od tolerance posameznika.


   
ReplyQuote
(@skeptik)
Active Member
Joined: 6 let ago
Posts: 16
 

@katka Sem prebral informacije na tvoji povezavi in med drugim tam piše tudi: Konoplja z nizkim odstotkom THC (0,2 odstotka) in visokim odstotkom CBD ni psihoaktivna.

Kako je lahko torej snov, ki ni psihoaktivna vplivala nate na način, ki ga opisuješ?


   
ReplyQuote
(@teodor)
Active Member
Joined: 5 let ago
Posts: 10
Topic starter  

@katka Hvala za odgovor. Zanima me tudi, kako si vse skupaj speljala. Si cvetove zaužila med meditacijo (kakšen primer?) ali si se samo ulegla in počakala?


   
ReplyQuote
(@katka)
Active Member
Joined: 3 leta ago
Posts: 7
 

@skeptik Ne poznam kemičnih reakcij, ki se zgodijo v telesu zaradi zaužita CBD-ja.

Definitivno pa nisem imela psihadelične izkušnje.


   
ReplyQuote
(@katka)
Active Member
Joined: 3 leta ago
Posts: 7
 

@teodor Moj ritual ni nikakor podoben meditaciji. Oziroma moja meditacija, in menim, da tudi meditacija vsakega posameznika, se lahko razlikuje od individuma.

Klasika: telo umijem in ga posušam umiriti, velikokrat grem na sprehod ali pa poslušam glasbo, ki me spravi v meditativno stanje, torej, visoko pomirjenost in občutek varnosti. Če to počnete prvič priporočam, da imate ob sebi vsaj enega ob katerem se lahko 100% prostite, umirite in se počutite varni.

Ko dosežem neko raven umiritve zaužijem CBD in ne razmišljam kdaj , kako na kakšen način če sploh bo učinek. Preprosto nadaljujem z aktivnostjo. Se sploh ne zavedam kdaj, ko začutim 100% usklajenost s telesom, umom in čustvi. Na dan včasih privre aha moment, včasih se blokada sprosti in sem nad kreativna, včasih si priznam stvari, odvisno...ljudje smo si zelo različna bitja in vsak doživlja življenje tako ali drugače zelo individualno.


   
ReplyQuote
(@weltzumerr12)
Active Member
Joined: 1 leto ago
Posts: 12
 

Posted by: @teodor

Zadnje čase, sploh na youtube kanalih, opažam veliko nekih medijev,https://www.rcl-group.com/Dokumentni-sistem-cRCL-cDOCS/ ]dokumentni sistem[/URL]"}" data-sheets-userformat="{"2":12738,"4":{"1":2,"2":14872538},"9":2,"10":0,"11":3,"15":"Calibri","16":11}"> ki kao kanalizirajo sporočila od nekje iz vesolja. Ali gre tu za natege ali je vmes mogoče res kdo, ki dejansko prenaša neka sporočila od drugih... ne vem... civilizacij? Ima kdo kakšno dejansko izkušnjo, ki bi to potrdila? https://www.rcl-group.com/Dokumentni-sistem-cRCL-cDOCS/
https://www.shopsy.si/Blog/davcno-potrjevanje-racunov/

Razumem, da so v zadnjem času na različnih platformah, vključno z YouTube, postala priljubljena sporočila o kanaliziranju iz drugih vesoljskih civilizacij.

This post was modified 4 meseci ago 3 times by WeltZumerr12

   
ReplyQuote
(@weltzumerr12)
Active Member
Joined: 1 leto ago
Posts: 12
 

Posted by: @teodor

Zadnje čase, sploh na youtube kanalih, opažam veliko nekih medijev, ki kao kanalizirajo sporočila od nekje iz vesolja. Ali gre tu za natege ali je vmes mogoče res kdo, ki dejansko prenaša neka sporočila od drugih... ne vem... civilizacij? Ima kdo kakšno dejansko izkušnjo, ki bi to potrdila?
https://www.rcl-group.com/Dokumentni-sistem-cRCL-cDOCS/
https://www.shopsy.si/Blog/davcno-potrjevanje-racunov/


Razumem, da so v zadnjem času na različnih platformah, vključno z YouTube, postala priljubljena sporočila o kanaliziranju iz drugih vesoljskih civilizacij.

 


   
ReplyQuote
Share: